Menu

Nasze działania

E-stypendysta: platforma edukacyjno informacyjna
Pożyczka Unijna Pożyczka Inwestycyjna z Premią PIzP
Zwązek Stowarzyszeń Kraina Drwęcy i Pasłeki
Rzetelna Firma
Program Regionalny
RSU KSU

STYPENDIA ZOSTAŁY WRĘCZONE

STYPENDIA ZOSTAŁY WRĘCZONE

Fundacja Rozwoju Regionu Łukta we współpracy z Fundacją im. Stefana Batorego, jak każdego roku, tak i tym razem uroczyście wręczyła stypendia “Równe Szanse”. Uroczystość odbyła się 26 września br. w Ratuszu Miejskim w Morągu.  Swoją obecnością oprócz stypendystów zaszczycili nas burmistrzowie i wójtowie lokalnych samorządów, przewodniczący rad miejskich i gminnych, darczyńcy, członkowie komisji stypendialnej, rodzice stypendystów oraz lokalne media.  Uroczyste rozdanie stypendiów uświetnił występ wokalny Joanny Paczkowskiej, uczennicy II klasy Zespołu Szkół Licealnych im. Leona Kruczkowskiego w Morągu. Wszystkim za przybycie serdecznie dziękujemy.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Funduszu Stypendialnego “Równe Szanse” poprzez darowizny na cele stypendialne.

Lista stypendystów “Równe Szanse” w edycji 2014/2015

 

 

 

 

 

GMINA ŁUKTA:      

  1. Achcińska Milena
  2. Belgrad Izabela
  3. Jeziorska Gabriela
  4. Niedbalska Klaudia
  5. Piotrowska Magdalena
  6. Stępień Monika 

 

GMINA MIŁOMŁYN:

  1. Dąbrowski Szymon
  2. Karczewski Szymon
  3. Kisiel Patrycja
  4. Kowalczyk Natalia
  5. Zastępowska Natalia

 

 

GMINA GIETRZWAŁD:

  1. Gendrycka Angelika Anna
  2. Gleba Sebastian
  3. Kuhn Paulina
  4. Rodziewicz Dominika
  5. Wysocki Leszek
  6. Zaniewski Jakub 

 

GMINA OSTRÓDA:

  1. Brodziński Błażej
  2. Czuba Edyta
  3. Józefowicz Izabela
  4. Kaczerska Daria
  5. Kaczor Adrianna
  6. Karbowska Sara
  7. Kuriata Natalia
  8. Sobolewska Sylwia
  9. Watkowska Paulina 

 

GMINA MORĄG:

  1. Bobkowska Żaneta
  2. Dudek Patrycja
  3. Falkowska Ewelina
  4. Kliś Natalia
  5. Kłosowski Piotr
  6. Krupa Patrycja
  7. Matusik Błażej
  8. Matusik Kamila
  9. Maścianica Kamila
  10. Morzy Beata
  11. Murtynowska Monika
  12. Otręba Adrianna
  13. Rudnik Kinga
  14. Sarna Kamila
  15. Sidor Adrian
  16. Sielska Weronika
  17. Więckowski Tomasz
  18. Woronecka Patrycja
  19. Zawadzka Dominika
  20. Ziarek Weronika 

 

 

 

 

 

 

Zobacz również

ZMIANA TERMINU OTWARCIA PUNKTÓW KONSULTACYJNYCH

ZMIANA TERMINU OTWARCIA PUNKTÓW KONSULTACYJNYCH

15 lipca, 2019

Uprzejmie informujemy, iż punkty konsultacyjne w Ostródzie i Iławie będą czynne wyjątkowo w czwartek 18.07. (zamiana za wtorek 16.07.).

więcej
21.06.2019 R. – BIURO FUNDACJI I WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU NIECZYNNE

21.06.2019 R. – BIURO FUNDACJI I WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU NIECZYNNE

17 czerwca, 2019

Uprzejmie informujemy, iż dnia 21 czerwca br. (piątek) biuro Fundacji w Łukcie i wypożyczalnia sprzętu będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

więcej
STYPENDIA POMOSTOWE – TRWA NABÓR WNIOSKÓW

STYPENDIA POMOSTOWE – TRWA NABÓR WNIOSKÓW

17 czerwca, 2019

Trwa nabór wniosków na Stypendia Pomostowe !!!  Program kierowany jest do tegorocznych maturzystów mieszkających na obszarze Gmin: Łukta, Morąg, Ostróda, Miłomłyn, Gietrzwałd i Dąbrówno.   Podstawowe …

więcej
ZMIANA TERMINU OTWARCIA PUNKTÓW KONSULTACYJNYCH

ZMIANA TERMINU OTWARCIA PUNKTÓW KONSULTACYJNYCH

14 czerwca, 2019

Uprzejmie informujemy, iż punkty konsultacyjne w Ostródzie i Iławie będą czynne wyjątkowo w poniedziałek 17.06. (zamiana za piątek 21.06.).

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji